У Хмельницькому під час пожежі ресторану врятували шістьох цуценят

В ресторані "Три ведмеді" на вулиці Кармелюка сталася пожежа, яку понад годину гасили 20 вогнеборців. Під час ліквідації займання працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували шістьох цуценят.

Читайте також Допомагає пережити людям біль: зворушлива історія собаки Рема, врятованої на руїнах Донеччини

Через пізнє повідомлення про займання, на момент прибуття вогнеборців ресторан та дах вже були повністю охоплені вогнем. Надзвичайники розпочали гасіння, яке ускладнювала велика пожежна навантага,
— йдеться у повідомленні.

20 вогнеборців за допомогою чотирьох одиниць спецтехніки не допустили розповсюдження полум'я на сусідні будівлі закладу та лісовий масив.

Щоб не допустили розповсюдження полум'я, надзвичайники подали воду на поруч розташовану дровітню. А ж раптом почули скавчання цуценят. Спочатку з-під складених дров дістали одного мокрого, проте живого пухнастика, та зрозуміли, що там є ще.

Витягали одного за одним, а їхня мати – охоронниця ресторанного комплексу – тим часом бігала навколо рятувальників та з вдячністю спостерігала, як з майже охопленого вогнем тимчасового прихистку рятують її малят. Загалом, врятовані усі шість пухнастиків.

Пожежу ліквідували о 03:50. Причину загоряння встановлюють. Нещасних випадків на місці події не було.

Як це було: дивіться відео

24 серпня пожежа охопила житловий гараж у Рівному. Пожежа, яка розкинулася і на житлові приміщення на другому поверсі, становила серйозну загрозу для життя мешканців.

Серед хаосу та небезпеки дії відважного пса стали рятівним колом, що забезпечило виживання господарів будинку. Собака почав битися у двері, попереджаючи господарів про смертельну небезпеку.