Через інбридинг, тобто близькоспоріднене схрещування, у Рейнджера розвинулася гіпофізарна карликовість. Саме ця хвороба вплинула на зріст чотирилапого.

Цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

"Карликовість — це спадкове генетичне захворювання, у якому обоє батьків носії дефектного гена. Нестача гормону росту призводить до уповільнення розвитку собаки приблизно з 2-місячного віку", – повідомила ветеринар Лінн Джейнс.

Хворі цуценята завжди менші, а також у них немає такої шерсті, як у дорослих. Хутро собак з карликовістю залишається м'яким і пухнастим,
– додала Лінн Джейнс.

Господиня Рейнджера – Шелбі Майо дбайливо ставиться до улюбленця. Адже більшість собак з карликовістю вмирають, не досягнувши 3-річного віку. Проте завдяки піклуванню Шелбі, у вівчарки чудовий стан здоровʼя.

Жінка створила для Рейнджера сторінку в соціальній мережі інстаграм. Усе для того, аби більша кількість людей дізналися про вплив інбридингу на собак. На акаунт вже підписалося понад 139 тисяч користувачів.

Читайте також Як собаки реагують на їжу: добірка курйозних та милих фото

За словами Шелбі, до неї часто звертаються з проханням зайнятися розведенням карликових вівчарок, що її дуже обурює. Вона дуже любить Рейнджера, але намагається запобігти розведенню собак з карликовістю, оскільки це захворювання скорочує життя тварин.

Дивіться фото Рейнджера з інстаграм:

Це може вас зацікавити: чому важливо прибирати за собаками