Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз мають двох песиків – Бет і Блюбелл. Святкові фото із собаками опублікували на сторінці Кларенс-хаус в інстаграмі.

Важливе Годування вагітної собаки: як потурбуватися, аби майбутня мама отримала усе найкраще

Песики принца Чарльза і герцогині Камілли

У галереї з декількох фото члени королівської сім'ї показали своїх улюбленців та розповіли історію притулку, з якого їх колись забрали. На одній зі світлин Камілла гуляє зі своїм джек-рассел-тер'єром Бет мальовничою сільською місцевістю.


Камілла і її джек-рассел-тер'єр / Фото з інстаграму clarencehouse

Що відомо про Міжнародний день собак?

Він був створений для того, щоб відзначати усіх собак: і чистокровних представників порід і звичайних дворняжок.

Цей день створений для того, щоб віддати належне цим неймовірним тваринам, які самовіддано приносять комфорт людям, захищають та рятують.

Свято відзначається за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин кожного четвертого четверга серпня.


Камілла регулярно навідує притулок для тварин / Фото з інстаграму clarencehouse

Як принц і герцогиня підтримують притулки для тварин

Герцогиня усиновила своїх улюблених собак Бет і Блюбелл з найвідомішого притулку Великої Британії Баттерсі. Він заснований ще у 1860 році, хоч неодноразово змінював свою локацію.

Улюбленці роками супроводжували її на королівських прогулянках. Бет допомогла Каміллі офіційно відкрити новий корпус у центрі собак та котів Баттерсі. До полотна, яке прикривало меморіальну дошку, прив'язали шматочок ковбаси. Песик потягнув за кінець і так почав урочистості.

Як Бет і герцогиня Камілла відкривали новий корпус у Баттерсі: дивіться відео

Під опікою герцогині Камілли перебувають благодійний фонд для допомоги тваринам Animal Care Trust і організація, яка навчає собак виявляти захворювання – Medical Detection.

До слова Улюбленці королеви й не тільки: 6 цікавих фактів про собак породи коргі

У королівській родині завжди жили собаки. Так, королева Єлизавета обожнює собак порід коргі і доргі. Всього у королеви Єлизавети жило понад 30 собак.