Ведмежу послугу водієві вирішила зробити ворона. Вона буквально знищила квитанцію, сидячи на капоті транспортного засобу.

Читайте також Втекла з дому і блукала вулицями: черепаху 3 роки вважали зниклою, а вона проповзла 8 кілометрів

Ворона вкрала і понищила штраф

Ролик з вороною-рятівницею виклали у мережу 26 жовтня. Зафільмувати пернату вдалося у центрі Дніпра, коли вона агресивно розправлялася з виписаним штрафом.

Ворона агресивно вчепилася у конверт з виписаним штрафом. Вона довго вовтузилася, після чого полетіла на дах автівки, щоб продовжити "порятунок" водія. Хай там як, під склоочисниками транспортного засобу квитанції про штраф більше немає.

Ворона поцупила штраф про неправильне паркування: дивіться відео

Хай там як, ворона таки зробила ведмежу послугу водієві. Адже штраф йому все одно доведеться заплатити. Ба більше, через пернату він може запізно дізнатися, що йому виписали штраф, відтак доведеться викласти більшу суму зі свого гаманця.

Що буде, якщо не сплатити штраф

Власне, в інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради наголосили на важливості сплати штрафів вчасно. Якщо ж правопорушник проігнорує штраф, то на нього очікує примусове виконання постанови, а також стягуються подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.

Але це ще не все. Державний виконавець у рамках виконавчого провадження може:

  • прийти додому для опису майна;
  • накласти арешт на майно, в тому числі автомобіль чи квартиру;
  • заарештувати частину заробітної плати;
  • через суд заборонити виїзд за кордон.

Маємо надію, що власник цього авто побачить ролик з вороною та впізнає свій транспортний засіб. В інакшому випадку можемо заявити, що перната завдасть чимало клопотів водієві, котрий цього разу не надто вдало припаркував свою машину.

Ви надалі будьте обачними. Штраф за паркування – це не лише кілька сотень гривень, які доведеться викласти з гаманця. Це ще, як виявилося, цікавинка, яка може привернути увагу, до прикладу, ворон. Хвала Богам, ця вирішила обмежитися конвертом, а не почала нищити склоочисники.