У Чорнобилі помітили вовків
Відповідне фото оприлюднив Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.
Читайте також Люди не здатні впоратися з навалою: 37-тисячна армія "інопланетян-вбивць" захоплюють Землю
До встановлених камер спостережень періодично потрапляють кабани, олені, лосі та навіть ведмеді. Цього разу камера зафіксувала частину вовчої групи, що, очевидно, зайнята важливою справою –
пошуком чергової здобичі.Кажуть, сила вовка – в його зграї, а сила зграї – у вовку. Бо хоч і є вовки-одинаки, які виживають, покладаючись тільки на власні сили, проте здебільшого ці розумні й сильні хижаки живуть родинами, адже вони – соціальні тварини,
– йдеться у дописі під фото.
Також підкреслюють, що зграю очолює альфа-пара, що складається з домінантного самця і самки, які зазвичай є батьками інших її членів.
У Чорнобилі помітили зграю вовків / Кадр з фотопасток "Полісся – дика природа без кордонів"
Вовки у Чорнобильському заповіднику
Зона відчуження стала ідеальним розплідником для багатьох видів тварин, зокрема вовків. Ці хижаки завжди були неодмінним представником поліської фауни, проте й постійно зазнавали переслідувань з боку мисливців та лісників. Сьогодні Чорнобильська зона залишається острівцем, де сіроманців не відстрілюють.
Ходять чутки, що в Чорнобильському заповіднику їх сотні, хоча насправді 5 –
7 зграй, які загалом налічують до 60 вовків. Така кількість цих хижаків тут – норма. До того ж вони не сидять на місці, а можуть мігрувати. Вчені вважають регуляцію чисельності вовка на території зони – недоцільною. Адже природа робить це сама.Якщо здійснювати активний відстріл, то, як це не парадоксально, кількість вовків у місцевості буде лише зростати. Бо коли гине доросла пара, на її місце претендують прийшлі тварини.