Чому коти труться об ноги людини

Тому надзвичайно важливо зрозуміти значення поведінки кота, зокрема й тоді, коли він треться об ноги. Тож чому коти труться об ноги людини – у матеріалі нижче.

Читайте також Це збереже здоров'я або навіть життя: які продукти слід ховати, якщо у будинку є собака

  • Ласка і прояв любові

Кішки, відомі своєю незалежністю та особливостями натури, мають унікальний спосіб передавати свої почуття до людей. Попри те, що іноді вони здаються незграбними, котячі мають здатність виражати глибоку прихильність.

Одним із таких ніжних жестів є те, коли коти труться об ноги свого господаря. Ця дія служить щирим прийомом, вказуючи на їхню радість від возз'єднання після тривалої розлуки.

  • Енергетичний зв'язок

Коти мають дивовижну здатність виявляти енергетичні вібрації. Так, коли коти контактують з людьми, генерується унікальна енергія, яку можуть виявити інші тварини. Дивно, але деякі люди також здатні сприймати цю енергію.

  • Залучення успіху та добробуту

У царині езотерики зберігається загадкова віра в те, що котячий компаньйон володіє чудовою здатністю позбавляти людину негативної енергії. Тому коли істота ніжно торкається людини, то це означає, що намагається захистити його від згубного впливу зовнішнього середовища.

Чому коти труться об ноги котів / Фото UnSplash

  • Символ жіночої енергії

У багатьох культурах світу котів зазвичай пов'язують з жіночою енергією, чарами та інтуїцією. Отже, таку поведінку можна інтерпретувати як важливу емблему підтримки, захисту та піклування.

  • Хочуть уваги

У спробі завоювати прихильність коти часто виявляють свою прихильність, тручись об ноги, руки й навіть щоки господаря. Така поведінка зумовлена їхнім бажанням виявити взаємність, наприклад ніжне погладжування.

Річ у тому, що на вилицях у цих тварин розташовані залози, що виділяють феромони – невловні для людини речовини, які відмінно вловлюють інші кішки. Так вони "відзначають" свою людину, це знак для інших тварин.