Чоловік врятував друга ціною власного життя

Жахливий інцидент трапився у державній школі Кумала, коли друзі перебували на святкуванні 100-річчя закладу. Під час урочистостей змія щільно обвилася навколо ноги одного з відвідувачів.

Читайте також Поцілунки з домашніми тваринами несуть небезпеку: названо причину

У безкорисливому акті допомоги інший чоловік кинувся на допомогу постраждалому, але сам став жертвою отруйного укусу.

Екстрені служби намагаються ідентифікувати рептилію, відповідальну за смертельний напад. Медики припустили, що симптоми збігаються з тими, які викликає коричнева змія.

Клер Бертеншоу, виконувачка обов'язків заступника комісара з питань південних операцій у службі швидкої допомоги Квінсленда, заявила, що чоловіка, ймовірно, вкусили за руку.

Люди, що проходили повз, зробили серцево-легеневу реанімацію, коли чоловік втратив свідомість,
– зазначила вона.

У чоловіка, який схопив змію, була зупинка серця, коли на місце прибули медики. Застосовуючи серцево-легеневу реанімацію (СЛР) і дефібрилятор, медики працювали протягом 30 хвилин, аби реанімувати людину. На жаль, попри їхні зусилля, вони не змогли врятувати життя чоловіка.

Гелікоптер був викликаний на місце укусу змії в Кумалі / Фото RACQ CQ Rescuer​

Інший чоловік, якому було 65 років, був доставлений до лікарні Mackay Base Hospital. Наразі його стан стабільний.

Яка це була змія – до кінця невідомо

Зараз влада намагається визначити конкретний вид змії, відповідальний за цей жахливий інцидент.

У центральному Квінсленді, відомому своєю різноманітною дикою природою, проживає загалом сім видів отруйних змій, зокрема небезпечно отруйна східна бура змія та прибережний тайпан.

Клер Бертеншоу стверджує, що, враховуючи виявлені у пацієнта симптоми та подальший серцевий колапс, вони схиляються до причетності коричневої змії.