Чим відрізняються собачники від любителів кішок

З огляду на те, кого більше любить людина, навіть можна скласти її психотип. Pets 24 розповідає як саме відрізняються любителі собак і котів.

Читайте також Засмутиться і не реагуватиме на вас: 5 дій господаря, які можуть образити кота

Психотип собачників

Як з'ясувалося, любителі собак схильні до маніпулювання людьми. Вони здатні, що називається "йти по головах" для досягнення своїх цілей. Саме тому такі люди прекрасно дають собі раду з дресуванням собак. Вони виростають слухняними та дисциплінованими.

Психологи вважають, що собачники:

  • бояться залишитися на самоті,
  • люблять перебувати в компанії,
  • легко заводять нові знайомства,
  • можуть невтомно базікати з першим зустрічним.

Також любителі собак частіше приходять на допомогу іншим. Проте вони обов'язково зважать, на що збираються витратити свій час. Якщо ж розуміють, що їх хочуть просто використати, то відразу йдуть.


Чим відрізняються собачники від любителів котів / Фото UnSplash​

Психотип любителів котів

Дослідження показали, що люди, які обирають котів, також мають схильність до самотності. Проте більш закриті та надають перевагу тихому відпочинку вдома, ніж у шумній компанії. У них добре розвинена інтуїція і вони частіше прислухаються до свого внутрішнього голосу, ніж до оточення.

Любителі кішок жахливі перфекціоністи і вимагають того ж від всіх. У їхньому будинку все розкладено по полицях, а на стіні висить план дій. Вони, як і коти, дуже цінують своє житло та не люблять непроханих гостей.

Крім цього, такі люди не переносять, коли ними намагаються керувати. Вони прекрасно знають, що їм потрібно і часто діють тільки у своїх інтересах. Попри це любителі котів є досить добрими, здатними на самопожертву та завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує.


Чим відрізняються любителі котів від собачників / Фото UnSplash

Тому звертайте увагу на те, кому надає перевагу ваш знайомий чи знайома. Можливо, відповідь стане знаком, якою ця людина є в реальності!