Частина метро Стокгольма призупинила роботу через лося на коліях

Ще вранці 27 вересня оператор метрополітену SL отримав сповіщення від влади про цікавого відвідувача. Коли близько 8 ранку місто тільки прокидалося, поліція повідомила про лося, який розгулював неподалік. Неочікуваний гість з'явився на колії об 11 годині ранку, спричинивши збій.

Дивіться також Зробив це частиною щоденного розпорядку: кенгуру любить розслаблятися на дивані з господарем

Щоб усунути лося, викликали єгерів.

Ймовірно, він перестрибнув через огорожу. Ми маємо прогнати його або єгері повинні застрелити лося,
– каже Клаес Кейсу, прессекретар SL.

У результаті несподіваного повороту подій лось порушив обідню поїздку, що призвело до зупинки роботи на станції Skärholmen. SL, у відповідь, негайно запустив автобуси для заміни, щоб подолати розрив між постраждалими станціями.

Частина метро Стокгольма призупинила роботу через лося на коліях

Частина метро Стокгольма призупинила роботу через лося на коліях / Скриншот з відео очевидця​

Станом на 13:20 послуги метро залишалися недоступними від Sätra до станцій Vårby gård, що означало продовження простою після цього непередбаченого інциденту.

Як каже Кейсу, лось заліз у тунель і вийшов з нього, і хоча вони вирізали кілька отворів у паркані навколо колії, їм не вдавалося вивести його звідти, доки тварина не захотіла цього сама.

В США алігатор проник до будинку через собачі двері

Дон і Ян Шульц, які нещодавно переїхали до Луїзіани, були шоковані, виявивши у своєму новому домі п'ятифутового алігатора. Рептилія пробралася через двері для собак.

Подружжя розбудив їхній собака, який почав гарчати на погрозливого зловмисника. Спеціальні собачі лази роблять у дверях, звісно ж, для собак. Але виявилося, що й інші створіння не проти скористатися такими лазівками, щоб пробиратися в чужі будинки.

Ймовірно, через останні декілька спекотних тижнів, алігатор відчув прохолодне повітря, що просочується з-за дверей собаки, і пішов в будинок. На щастя, закінчилося все добре, адже алігатора спіймали.