Британська сім'я знайшла у своїй ванній загублене дитинча лисиці

Кетрін Аттертон, фахівчиня із порятунку тварин, розповіла про те, що мешканці будинку були шоковані, побачивши налякане лисеня у своїй ванній кімнаті. Однак це не перший випадок, коли лисиця проникає в житло людей.

Дивіться також Ведмідь вирішив освіжитися в чужому басейні: господарі будинку показали, як це було

Фахівцям вдалося врятувати тварину, яка загубилася і пробралася в житло через відчинені двері. Вони випустили її назад на свободу поруч із лисячою норою.

Кетрін Аттертон, фахівець із порятунку тварин із Шотландського товариства захисту тварин (SSPCA), каже, що сім'я була дуже здивована, зустрівши несподіваного гостя. Хоча тварина була трохи полохливою, вона не постраждала.

Мешканці будинку були трохи шоковані, коли виявили у ванній дитинча лисиці! На їхню думку, звірятко, мабуть, пробралося в будинок через відчинені двері в якийсь момент дня, але коли саме – невідомо. На щастя, дитинча не постраждало, тільки трохи злякалося. Ми змогли відразу ж випустити дитинча назад у дику природу неподалік від лисячої нори, з якої, як ми вважаємо, воно з'явилося,
— сказала вона.

Тварину випустили назад на волю поруч із лисячою норою / Фото SSPCA​

Це не перший випадок

У листопаді минулого року на острові Канві (графство Ессекс) здивована мама прокинулася і виявила, що її кухня розгромлена, а на стільниці спить лисиця.

Мешканка будинку Емма Слейд випустила свого собаку в сад рано вранці й усю ніч чула стукіт, який вона прийняла за стукіт доньки, що прийшла з нічної прогулянки. Також британка розповіла, що в ніч, коли вона переїхала, її кролика з'їла лисиця, можлива це одна й та сама.