Знахідку виявив 72-річний житель Нью-Брайтона Стівен Девіс під час ранкової пробіжки. Вона була у гирлі Ліверпульської затоки.

Дивіться також Жахливі звірі: знайшли гігантських хижих черв'яків віком 518 мільйонів років

На пляжі у Британії виявили рештки гігантської акули

Чоловік, який знайшов рештки розповів, що вранці біг пляжем і подумав: "що це таке?". У результаті – останки величезної акули.

Я розмовляв з рибалкою і він сказав, що це гігантська акула, яку міг принести приплив. Я ніколи не зустрічав нічого подібного раніше,
— поділився він враженнями.

У водах Великої Британії колосальна акула займає друге місце за величиною серед видів риб. Ця велична істота неквапливо пересувається по глибинах, живлячись шляхом пожирання зоопланктону. Примітно, що грізні щелепи хижака охоплюють ширину в один метр.

Рештки гігантської акули / Фото Stephen Davies

За даними Всесвітнього фонду дикої природи, помітна присутність цього виду спостерігається протягом літніх місяців уздовж узбережжя південно-західної Англії, Уельсу, острова Мен і західної Шотландії.

Попри значний розмір, знайдена в Нью-Брайтоні акула, найімовірніше, була в підлітковому віці. Варто зазначити, що повністю дорослі гігантські акули можуть досягати приголомшливих 12 метрів у довжину та важити до шести тонн.

Експерти зазначають, що невловима гігантська акула залишається дуже загадковою, і про неї мало відомо. Взимку ці істоти здійснюють значні міграції, деякі особини бачили біля Азорських островів і біля Ньюфаундленда. Іноді наслідки штормів виявляють мертві тіла цих акул, викинуті на берег.

Морський лев вирвав горло акулі, а потім проковтнув

Морські леви та тюлені, як правило, стають мішенню для акул, косаток та інших морських хижаків. Проте, у нових кадрах, які з'явилися в мережі, морський лев зумів відбити акулу, взявши на себе роль хижака.

Інцидент було зафіксовано в Монтерей-Бей, штат Каліфорнія – морський лев викинув блакитну акулу з води, відірвав частину щелепи та з'їв її. Цей приголомшливий акт самозахисту швидко розлетівся Інтернетом.