На відео, що стало вірусним у тіктоці, можна побачити, що кішка не дуже зраділа поповненню. Парса та Кемп сподіваються, що в майбутньому кішка з їхнім сином подружаться, але визнають, що це займе певний час.

Дивіться також Короткі лапи – не перешкода: мережу захопило відео, на якому алігатор перелазить через паркан

Кішка була незадоволена поповненням

На кадрах видно, як Парса і Кемп заходять у вхідні двері зі своїм сином Румі, а Труді дивиться на них зі страхом в очах. Вона швидко тікає з місця події, кинувши на своєму шляху зім'ятий килимок.

У відеомонтажі автори зобразили події, що розгорталися протягом наступних днів. Показано, як кіт з обережністю і недовірою дивиться на хлопчика у візочку, спостерігаючи за ним здалеку.

Як кішка відреагувала: дивіться відео

Парса і Кемп висловлюють сподівання, що їхній кіт і син з часом подружилися, визнаючи, що це буде поступовий процес.

Користувачам тікток дуже сподобалося відео, опубліковане подружжям. За короткий термін воно зібрало понад 840 000 вподобань.

Власникам варто підготувати котів до появи малюка

До слова, Американське товариство захисту тварин зробило попередження щодо впливу появи нової дитини на котів. За даними організації, коти погано переносять зміни, і поява дитини може мати на них негативний вплив.

Власникам домашніх тварин рекомендується підготувати своїх котячих супутників до поповнення в родині під час вагітності. Варто включати касети із записами дитячих голосів або натирати руки дитячим лосьйоном перед тим, як спілкуватися з домашніми улюбленцями.