Моржик потребує "цілодобових обіймів", щоб вижити

Самець тихоокеанського моржа, у якого поки що немає імені, був виявлений за чотири милі від берега і негайно доправлений літаком за 700 миль для надання невідкладної допомоги в центр Alaskan Sealife. Тварина була сильно зневодненою і, можливо, боролася з інфекцією.

Дивіться також На узбережжя Чилі викинуло величезного синього кита: що трапилося з найбільшою твариною на Землі

Співробітники некомерційного дослідницького центру і громадського акваріума цілодобово доглядали величезне дитинча моржа. За словами фахівців, щоб імітувати майже постійну турботу про малюка з боку матері, морж отримує "цілодобові обійми", які заспокоюють його і сприяють розвитку.

Тварину годують кожні три години "як по годинах", намагаючись повернути йому здоров'я. Його виявили працівники нафтопромислу приблизно за чотири милі від узбережжя моря Бофорта, розташованого на крайній півночі Аляски.

Перші два роки життя дитинчата моржа залежать від матері, але дорослих особин поблизу не спостерігалося, що викликало побоювання у здатності малюка вижити без стороннього втручання.

Дитинча моржа потребує цілодобової турботи / Фото AP​

За даними Департаменту риби та дичини Аляски, ареал проживання тихоокеанського моржа охоплює північну частину Берингового і Чукотського морів, але іноді моржі трапляються і в таких районах, як море Бофорта на північному сході.

Тварина, найімовірніше, перебуватиме під цілодобовим наглядом щонайменше кілька тижнів, і цей термін залежатиме від її успіхів, апетиту і стану здоров'я.

У США чоловік зняв на відео, як три горбаті кити стрибають в унісон

В американському штаті Нью-Гемпшир чоловік зняв напрочуд рідкісне відео, коли святкував день народження зі своїми доньками. Цьому відео особливо позаздрять морські вчені.

На опублікованому відео три горбаті кити вистрибують із води майже синхронно. Морські істоти ніби танцюють балет у повітрі.