Змія і яструб одночасно напали на жінку, яка косила газон

На неї просто з неба впала змія, а потім атакував яструб. Інцидент стався 25 липня у місті Сілсбі, штат Техас, неподалік від кордону з Луїзіаною.

Читайте також Її роботи в колекціях Голлівуду: свиня Пігкассо заробила на своїх картинах понад мільйон доларів

64-річна Пеггі Джонс косила газон у дворі, коли яструб, що пролітав повз, випустив свою здобич. Змія приземлилася на жінку, обвилася навколо її руки, почала її кусати й бити хвостом по обличчю, розбивши їй окуляри.

Намагаючись скинути змію, Джонс почала розмахувати рукою, як тут на неї напав яструб, який підлетів та почав відбирати свою здобич. Птах, очевидно, упіймав змію і ніс у гніздо, щоб там з'їсти, але не втримав у пазурах.

За словами жінки, яструб з'явився так само швидко, як і змія. Щосили намагаючись повернути свою "їжу", він кілька разів відлітав і знову повертався, нападаючи на жінку. Врешті-решт птах отримав те, що хотів. Роздерши кігтями руку Джонс, яструб полетів геть, прихопивши з собою змію.

На цьому полі стався інцидент / Фото CBS

На руці й обличчі жінки залишилися колоті рани, порізи, садна, подряпини та сильні синці. На крики й звуки боротьби прибіг чоловік американки. Він відвіз її до лікарні, де медики оглянули і надали їй допомогу.

На щастя, змія, яка виявилася отруйною, не вкусила жертву, а лише залишила на руці синці від міцного стискання. Проте зміїну отруту лікарі виявили на окулярах переляканої жінки.

Я думала, що помру,
– розповіла вона CBS.

Пеггі каже, що отримала серйозну психологічну травму. Після інциденту у неї виникли проблеми зі сном. Вона додала, що, попри любов до живої природи, до такої "зустрічі" вона не була готова. Цей інцидент Пеггі запам'ятає назавжди.

Жінка стала жертвою одночасного нападу змії та яструба / Фото CBC

На щастя, змія, яка виявилася отруйною, не вкусила жертву подвійного нападу, а лише залишила на руці синці від міцного стискання. Проте зміїну отруту лікарі виявили на окулярах переляканої жінки.