Важливо зазначити, що не будь-яка вода підходить для собак, оскільки це може потенційно загрожувати їхньому самопочуттю. Тож розповідаємо, яку воду категорично заборонено давати вашим чотирилапим друзям.

Читайте також Що роблять домашні тварини у свої останні хвилини життя: відповідь приголомшить

Яку воду не можна давати собаці

  • З-під крана:

Забезпечення домашніх тварин водопровідною водою вважається неправдоподібним. Вода з кранів чутлива до таких домішок, як солі та хлор, що може завдати шкоди тваринам.

Крім того, у воді з-під крана можуть міститися шкідливі бактерії та віруси, що ще більше посилює ризики для добробуту наших улюблених чотирилапих супутників.

Якщо часто давати собаці таку воду, це може порушити роботу внутрішніх органів, а також стати причиною проблем з опорно-руховим апаратом.

  • З водойм:

Щоб захистити здоров'я домашніх тварин, не варто дозволяти їм пити воду з водойм. Власникам домашніх тварин рекомендується брати з собою чисту відфільтровану воду, виводячи своїх пухнастих супутників на прогулянку.

Крім того, дуже важливо постійно підтримувати чистоту в поїлці, якою користуються собаки. Нехтування цим аспектом може призвести до накопичення осаду на дні, створюючи живильне середовище для різних шкідливих бактерій. Це, своєю чергою, може призвести до проблем із зубами у тварини.

Яку воду не можна давати собаці

Яку воду не можна давати собаці / Фото UnSplash

Тому, аби забезпечити оптимальне здоров'я вашого вихованця, радимо уникати таких ризиків. Забезпечте свого пухнастого компаньйона кип'яченою або фільтрованою водою, стежачи, щоб вона не застоювалася. Роблячи це, ви гарантовано покращите стан здоров'я своєї собаки.