Сімʼя Майєрс всі вихідні шукала Луну, проте їх спроби були даремні. Тоді вони звернулися до фахівця з пошуку зниклих тварин Сандри Колстон.

Цікаво Собака любить літати на параплані разом з господарем: вражаючі фото та відео

Вона порадила членам сім'ї залишити якісь предмети одягу в тих місцях, де раніше любила бути собака, аби вона почула рідний запах.

Згодом Луна потрапила на камери відеоспостереження, що розташовані неподалік будинку, де живе сімʼя Майєрс. Господарі одразу вирушили на пошуки собаки. Коли побачили улюбленицю, вона була дуже наляканою й відмовилася підходити. "Наш заклик чомусь налякав її, тому вона втекла", – пригадала Ембер Майєрс.


Луна зі господарями / Фейсбук

Через кілька годин вони знову повернулися по собаку, але цього разу взяли з собою дітей. Поки Ембер із чоловіком шукали Луну, сестра жінки сиділа з її дочкою Брейлін та маленьким сином Боуеном у машині.

Важливо Заповз під машину, щоб обійняти господаря: відео вчинку собаки

Малюк втомився й почав плакати, тому тітка взяла хлопчика на руки та вийшла з машини. Плач немовляти привернув увагу Луни. Вона прибігла до машини, коли почула Боуена. Собака турбувалася та перевіряла, чи з хлопчиком все гаразд. Це допомогло повернути Луну додому, де вона знову бавиться з дітьми та радіє чуханням від господарів.

Собака плив 10 кілометрів річкою Дністер, щоб знайти господаря: дивіться відео