Власник цуценя на ім’я Фелла привів улюбленицю в собачий клуб, де б тваринка змогла знайти друзів та соціалізуватися. Проте нові знайомста трохи налякали Феллу – рознервувавшись та засоромившись, песик сидів поряд із господарем.

Це важливо Які переваги присутності улюбленців на роботі і як це вдається в офісах Purina®

Хоч Фелла відпочатку не сяяла ентузіазмом, проте згодом в мережі з’явилося відео, де цуценя все ж адаптувалося до нового оточення та весело гралося з новими друзями.

Відео з сором’язливим цуциком завірусилося в тіктоці – розгублена Фелла набрала понад мільйон переглядів.

В мережі з’явилися коментарі на підтримку собаки: "Розумію Феллу!", "Почуваюся так само…", "Тримайся, Фелло, відчуваю твій біль!", "Вона так схожа на мене".

Собака = хазяїн

Дійсно, багато людей помічають, що їхні чотирилапі друзі з ними насправді схожі – як зовнішньо, так і внутрішньо. Це досить легко пояснити:

Зовнішня схожість господаря та собаки – лише результат нарцисизму людини, яка неусвідомленно шукає тварину, максимально схожу на неї. Таким чином людина сподівається, що тварина, схожа на неї, стане найкращим другом.

Читайте також Котів не заспокоюють речі, які пахнуть господарем, – нове дослідження

Характер собаки зумовлений спілкуванням з власником. Ще в перші місяці життя песик розуміє, що господар – головний , і намагається підлаштуватися під його настрій та характер, щоб отримати ласку. В результаті дорослий собака буде чоторилапою копією свого хазяїна та дивуватиме оточуючих разючою схожістю.