Собака-піротехнік у дописі поділився роздумами про Воскресіння і привітав своїх підписників зі святом.

Дивіться також "Не підходь, не чіпай, 101 набирай": пес Патрон навчив Орландо Блума правил мінної безпеки

"Христос Воскрес! Як я вже казав вам, ми з Томом живемо у віруючій сім'ї. Тому ми знаємо багато про Бога, про Ісуса. Мої люди молились сьогодні й багато говорили про чудо з небес. Я задумався про Воскресіння", – мовиться у дописі.

Патрон зазначив, що сьогодні українці послали вже мільйони молитов на небеса. Однак, молитви – "то не платіж в monobank, за секунду то не відбудеться".

Як і без активних діянь. Інколи Всевишні сили допомагають нам, інколи і ми маємо допомогти їм. Ми всі зараз допомагаємо силам небесним у неймовірній битві за людство. Донатами, молитвами, добрим словом і помислом. Віра – то не лише про церкву і традиції. Віра це, перш за все, про думки і дії,
– наголосив собака.

Патрон також опублікував святкові фото себе з пасочкою та свого друга – кота Тома. Підписники залишилися в захваті. Під серією фото вже назбиралося понад 27,5 тисячі вподобайок. І сотні коментарів, зокрема й англомовних.


Привітання з Великоднем / Фото з інстаграму пса Патрона

Наостанок Патрон жартівливо додав, що кіт Том вже придумав план як незаконно причаститись ще одним шматочком свяченої ковбаски.


Кіт Том долучився до привітань / Фото з інстаграму пса Патрона

Хто такий пес патрон

  • Пес Патрон – український собака, джек-рассел-тер'єр, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, піротехнік Чернігівщини. Його власником є Михайло Ільєв – начальник частини піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Чернігівській області.
  • Пес Патрон став відомим під час повномасштабної війни Росії в Україні, адже допомагав вишукувати міни та розміновувати території та одразу полюбився дітям і дорослим.
  • У травні пес Патрон отримав премію "Пальмовий пес" на Каннському кінофестивалі у Франції. У листопаді 2022 року він отримав перший у світі титул "Пса Доброї Волі" від ЮНІСЕФ.