Одного разу він змайстрував для своєї киці диван. Своїми витонченими в'язаними виробами спортсмен Том Дейлі ділиться в інстаграмі.

До речі Здоров'я кішки в період вагітності: корисні поради з догляду

Котячий диванчик від олімпійця

Як розповів плавець, диванчик він виготовив власноруч декілька місяців тому. Втім, коти полюбили його не одразу та не збиралися на ньому лежати. Зрештою, вони стали вмощуватися на нього.

Я зробив цей котячий диван кілька місяців тому, і здається, що наші кішки нарешті вподобали його!
– написав олімпієць.

На фото, які Том Дейлі додав, видно, що киця не надто охоче позує для майже 200 тисячної аудиторії читачів.


Кішка на диванчику, який зв'язав Том Дейлі / Фото з його інстаграму

Профіль Тома Дейлі в інстаграмі заповнений речами, які він зробив: це светри, сукні, дитячий одяг, предмети інтер'єру.

У інтерв'ю Том Дейлі розповів, що таке хобі відволікало його та тримало зі "здоровим розумом" під час підготовки та участі в Олімпійських іграх.

Цікаво На Каннському фестивалі вручили премію найкращим акторам-собакам Palm Dog

Коли ж Том виграв золоту медаль, то вирішив зв'язати для неї чохол. Він пожартував, що не хоче, аби вона подряпалася. На одному боці мішечка для золотої медалі він зв'язав прапор рідної Великої Британії, а на іншому – прапор Японії – країни, де виграв нагороду.

Що відомо про Тома Дейлі?Це британський стрибун у воду, трикратний олімпійський медаліст. У 14 років він сенсаційно пройшов кваліфікацію на Олімпіаду в Пекіні у 2008 році. Дейлі виграв бронзові медалі на Іграх у Лондоні у 2012 та Іграх у Ріо-де-Жанейро у 2016 роках.

Золоту медаль здобув на Олімпіаді-2020 26 липня. Після перемоги він вирішив взяти паузу у кар'єрі, аби відпочити від спорту.

Дані на основі Вікіпедії