Морські леви атакували туристів

Інцидент стався ввечері 23 липня, коли натовп відпочивальників оглядав популярний каліфорнійський пляж, фотографуючи морських ссавців і їхніх дитинчат, коли ті проявили агресію. Як це трапилося – дізнайтеся нижче!

Дивіться також Кривавий бенкет: в мережі з'явилися моторошні кадри, на яких пів сотні акул накинулися на кита

На відеозаписі інциденту видно, як морський лев вистрибує з води й кидається на людей, які почали кричати й тікати. За кілька миттєвостей інший морський лев теж вистрибує та приєднується до свого товариша, щоб прогнати натовп.

Мені здається, що люди повинні трохи освічуватися щодо тутешнього морського життя – що можна робити, а що ні. Поважати морських левів, не чіпати їх, не влазити в їхній простір,
— сказав Джафет Перес Естрада, уродженець Ла Хойї та власник місцевого бізнесу.

Він плаває в бухті щодня та зняв інцидент на відео, коли виходив із води.

До слова, навколо бухти Ла Хойя було встановлено попереджувальні знаки, але їх практично не дотримуються.

Як це було: дивіться відео

Чи небезпечні морські леви?

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) Fisheries, що відповідає за управління океанічними ресурсами країни та середовищем їхнього проживання, рекомендує людям під час спостереження за морськими левами дотримуватися дистанції не менш ніж 90 метрів.

Також застерігають від надто близького підходу, щоб зробити селфі з тваринами, оскільки вони мають гострі зуби, гострі пазурі, вони потенційно небезпечні та здатні завдати тілесних ушкоджень. Морські леви реагують агресивно, якщо відчувають загрозу або стрес.

Годувати або намагатися годувати морських левів небезпечно та незаконно, оскільки це порушує їхні природні інстинкти, змушуючи тварин менше побоюватися людей і суден.