У місті Сміла Черкаської області з-під завалів дістали собаку. З ним усе добре, хоч він пробув там добу.

Дивіться також Різдвяне диво на нулі: боєць ЗСУ показав красивих косуль, які попозували для дрона – миле відео

Будинок хазяїна зруйновано

Наслідки масованої атаки 29 грудня почали ліквідовувати у всіх містах, які опинились під ударом. Зокрема, у Смілі теж почали розбирати завали. Звідти дістали живого та неушкодженого песика. Щоправда, він виглядає переляканим, але найголовніше – з ним все добре.

Люди настільки зворушені тим, що вдалося врятувати тваринку, що жінка, яка допомагала це зробити, починає плакати. Собаку передали господарю.

У Смілі врятували собаку: дивіться відео

Тварини під російськими обстрілами: останні новини

  • Російські військові зранку 11 листопада завдали ракетного удару по Києву. На жаль, внаслідок атаки постраждала тигриця. Детальніше про це розповіли у Центрі порятунку диких тварин. У ньому зазначили, що ранок "був зовсім не добрим". Тигриця від шоку вдарилася об решітку, впала та довго не могла піднятися.
  • 12 вересня помер собака, який постраждав від російського обстрілу в Сумах. Тварина зазнала серйозних травм. Зазначають, що орієнтовний вік тварини – 10 років, тож їй було складно боротися з пораненнями та стресом від обстрілу.
  • Росіяни підступно атакували Кривий Ріг уночі 13 червня. У мережі одна із мешканок міста показала, як разом з котом ховалася від ворожих ракет. Нажахана мешканка міста притискала до себе улюбленця й з жахом в очах прислухалася до вибухів. Тварина також була неабияк налякана, проте дівчина намагалася заспокоїти і його, і себе.