Роуп Дедді належить до рідкісної породи французьких бульдогів, відомих як Big Rope. Цей вид вирізняється компактною, міцною статурою, великою головою квадратної форми та короткою шерстю.

Дивіться також Врятований від бійні 30-кілограмовий кролик став зіркою: лише подивіться на цього велетня

Роуп Дедді коштує 120 000 доларів

Джуліан Монтойя, власник собаки, стверджує, що його улюбленець демонструє всі визначні характеристики своєї породи. Зокрема має кремово-коричневу шерсть і неймовірні золотисті очі.

Роуп Дедді з господарем

Роуп Дедді з господарем / Фото з інстаграму @leanbullz_julian

Джуліан розповів, що для того, щоб належним чином доглядати за Роуп Дедді і задовольняти всі його потреби, він виділяє приблизно 350 доларів на місяць на раціон собаки. Це сире м'ясо, морква, грецький йогурт, вітаміни та додаткові добавки.

Згідно з дослідженням Американського кінологічного клубу (AKC), за останнє десятиліття кількість французьких бульдогів у світі зросла більш ніж на 1000%, що допомогло цій породі собак витіснити золотистого ретривера з позиції найпопулярнішої породи собак у світі.

Доглядати за Роуп Дедді – не дешево

Доглядати за Роуп Дедді – не дешево / Фото з інстаграму @leanbullz_julian

Втім, раптовий сплеск популярності породи призвів до погіршення її генетичної структури. Тонший і довший зовнішній вигляд породи тепер розглядається як недолік. Як наслідок, екземпляри з ідеальними характеристиками, такі як Rope Daddy, дуже здорожчали.

Роуп Дедді є найдорожчим представником своєї породи

Роуп Дедді є найдорожчим представником своєї породи у світі / Фото з інстаграму @leanbullz_julian

До слова, попит на французьких бульдогів з характеристиками Big Rope подвоївся у Сполучених Штатах Америки. Ця тенденція спостерігається і в Латинській Америці, що призводить до прогнозованого зростання їхньої вартості.