Зірки українських тварин, які можуть зникнути, на Алеї слави

Йдеться, зокрема, про степового орла, бурого ведмедя, євроазійську рись, чорного лелеку та крапчасту сипуху. Вони можуть назавжди зникнути через російсько-українську війну. Тому UAnimals вирішила запустити міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine, яка покликана притягнути Росію до відповідальності за екологічні злочини під час війни в Україні.

Читайте також Через війну морські ссавці у Чорному морі на межі зникнення, – експерти

В рамках цією ініціативи організація комунікує з українськими та закордонними політиками, а також проводить мітинги в різних куточках планети: від Варшави до Нью-Йорка, від Лондона до Праги.

Зокрема, тимчасово було розміщено зірки з назвами видів цих тварин біля зірок акторів Тома Круза, Френка Синатри, Арнольда Шварценеггера та інших видатних людей, які вшановані на Алеї слави за внесок у мистецтво та індустрію розваг.

На Алеї слави у Голлівуді з'явилися зірки, присвячені українським тваринам на межі зникнення / Фото UAnimals

Цією акцією UAnimals нагадали світові, що через війну, спричинену Росією в Україні, можуть назавжди зникнути понад 80 видів тварин, серед яких степовий орел, бурий ведмідь, євроазійська рись, чорний лелека та крапчаста сипуха.

Ми не хочемо, аби їхні зірки згасли!
– зазначили в UAnimals.

Також в організації додали, що 20% природоохоронних територій України потерпають від війни, і мільйони тварин вже загинули. 10 національних природних парків, 8 заповідників і 2 біосферні заповідники окуповані, а в деяких, росіяни дозволяють полювання та відстріл диких тварин, які були під охороною.